Mükemmelliğin kalıpların dışında olduğunun bilincindeyiz. Hızlı çözümler sunarken, esnek ve düşük hiyerarşik yapımız sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik özgün ve özel bir anlayışla, kalıpların dışında hizmetler ve çözümler sunuyoruz.

Escar filo kiralama

Escar’ı benim için benzersiz kılan, ihtiyaç duyulan her çözüme bürokratik engellere takılmadan, hızlıca kavuşmanın rahatlığı.

– Çok uluslu bir elektronik şirketinin genel müdürü

Escar filo kiralama

Yolculuğun inişleriyle çıkışlarıyla uzun bir süreç içerdiğini, her yolunda kendine göre farklı ihtiyaçları olduğunu ve en önemlisi yolculukta çevik ve hızlı davranmak, ani kararlar almak gerektiğini çok iyi biliyoruz. Mükemmelliğe ihtiyaç duyduğunuz her an sizin için orada olarak en hızlı ve doğru çözümü üretiyoruz. 

Escar filo kiralama

İş dünyasında hızlı olmak sınırsız olmaktır. Escar, gelişmiş altyapısı ve operasyonel tecrübesiyle her geçen gün daha hızlı ve daha iyi hizmet sağlamayı başarıyor.

– Ulusal bir turizm şirketinin CEO’su

Escar filo kiralama

Çözüm ortağı olmanın en önemli koşullarından birinin karşılık güven olduğunu biliyoruz. Tüm finansal süreçlerimizi ve planlamalarımızı detaylı ve şeffaf bir şekilde sizinle paylaşarak güveninizi kazanıyoruz.

Escar filo kiralama

Escar iletişiminde öyle şeffaf ki, zaman zaman başka bir şirketle çözüm ortaklığı yaptığınızı unutabilirsiniz.

– Çok uluslu bir petrol şirketinin satınalma direktörü

Escar filo kiralama

Biz Escar’da gerçek yolculuğun gelişime açık olmak, değişimi sahiplenmek olduğunun farkındayız. Oluşabilecek her durum için hazırlıklı olmakla yetinmiyor, her gün deneyimleyerek öğreniyor ve 20 yıldır gelişmeye, daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz.

Escar filo kiralama

Yolda olmak demek sürprizlere hazırlıklı olmak demektir. Escar’la yola çıktıysanız önünüzün açık olacağından emin olabilirsiniz.

– Ulusal bir lojistik şirketinin operasyon direktörü

Escar filo kiralama